زمیم یک شرکت هنریه که دوست داره با تولیدات هنری خود زندگی لذت بخش تری رو برای همراهان اش خلق کنه.در بخش زمیم بلاگ می تونید به تمام طرح های تولیدی تیم زمیم به صورت با کیفیت و کاملا رایگان دسترسی داشته باشید و از بخش فروشگاه هم می تونید طرح های تیم زمیم به صورت تی شرت، قاب گوشی، تابلو، ماگ و … برای همیشه همراه خود داشته باشید و یا به دیگران هدیه بدید.منتظر همراهی شما مثل گذشته هستیم.

هدف ما، بهتر کردن تعاملات و ارتباطات (communication) است. ما به دنبال این هستیم که افراد و سازمان ها بتوانند به صورت هنری تر و حرفه ای تر تعاملات و ارتباطات شان را مدیریت کنند. این ارتباطات و تعاملات در ابعاد مختلفی اعم از ارتباط با مشتریان، مخاطبین شبکه های اجتماعی، دوستان و … تعریف می شود.

  • ✔ محمد رضا رضایی: ایشون اون عضوی از خانواده زمیمه که به شدت به طراحی سایت علاقه داره و تو کارش صبح و شب نمی شناسه. همیشه هم دانش اش نسبت به امکانات و ابزار های حوزه سایت، به روزه.
  • ✔ محسن مشکین فر: ایشون یه پشتکار عجیبی در کارهاش داره. صبح و ظهر و شب نداره، وقتی باید کاری رو انجام بده تا انجام نداده خوابش نمیره. واقعاً فوق العاده است. ایشون هم اون عضوی از خانواده زمیمه که بیشتر فایل های گرافیکی متحرک مثل موشن گرافیک و … زیر نظر ایشون انجام میشه و البته باید بگم بخش مدیریت طراحی اپلیکیشن زمیم هم به عهده ایشونه.
  • ✔ محمد مهدی محمدی تبار: اما نوبتی هم باشه نوبت بنده است. بنده به شدت به حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی علاقه دارم و در اکثر دوره های حرفه ای بازاریابی در دانشگاه های مختلف دنیا شرکت کرده ام. بنده همون عضویی از خانواده زمیم هستم که مسؤلیت بازاریابی محتوا و دیجیتال مارکتینگ زمیم مارکت رو به عهده دارم.

اگر می بینید توانایی و استعدادی دارید و دوست دارید در یک استارت آپ با نشاط و فعال حضور داشته باشد، به ایمیل job@zemim.ir پیام دهید تا همدیگر رو ملاقات کنیم و جشنی برای ورود شما به خانواده زمیم ترتیب دهیم.

اعضای اصلی تیم